اخباراخبار رمز ارز

افزایش استخراج بیت کوین و افزایش Hash Rate در ژانویه توسط ماینرهای عمومی

شرکت‌های استخراج  Core Scientific، Riot و CleanSpark با کمک شرایط آب و هوایی بهتر و قیمت پایدار برق استخراج بیت کوین را در ژانویه را افزایش دادند.

اکثر ماینرهای عمومی استخراج بیت کوین خود را در ژانویه افزایش دادند و CleanSpark آن را 50 درصد افزایش داد و به رکورد استخراج ماهانه 697 بیت کوین رسید. 

Core Scientific که پیشتاز استخراج بیت کوین بود، در ژانویه  1527 بیت کوین استخراج کرد و پس از آن Riot، دومین تولیدکننده بزرگ، 740 بیت کوین در ماه استخراج کرد.

 Marathon  و Cipher نیز افزایش قابل توجهی در استخراج بیت کوین داشته اند و به ترتیب به 687 و 343 بیت کوین استخراج کردند در مقایسه با 475 و 225 بیت کوین در دسامبر.

به گفته Jaran Mellerud، تحلیلگر استخراج بیت کوین، شرایط آب و هوایی بهتر در ژانویه و قیمت پایدار برق به استخراج کنندگان کمک کرد تا تولید خود را افزایش دهند. در ماه دسامبر، یک طوفان زمستانی در قاره آمریکای شمالی منجر به افزایش قیمت برق شد که به طور دوره‌ای بسیاری از این شرکت‌ها را مجبور به کاهش فعالیت کرد.

 هش ریت( Hash Rate)  نیز برای اکثر ماینرهای عمومی در ژانویه افزایش یافت؛ اما سرعت آن کم‌تر از حد انتظار بود. با این حال این شرکت‌ها برنامه‌هایی برای افزایش شدید هش ریت عملیاتی خود تا پایان سه ماهه دوم امسال دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا