اخباراخبار رمز ارز

 توکن MINA بزرگترین سودآور 7 روز گذشته

به نقل از مجموعۀ خبری آوینکس، قیمت توکن MINA هفته گذشته از 0.5465 دلار در 25 ژانویه به 0.9176 دلار در 30 ژانویه رسید که نشان دهنده افزایش چشم‌گیری برای آن بود. جای تعجب نیست که MINA به بزرگترین برنده در 7 روز گذشته تبدیل شده است!

چه چیزی باعث پامپ آن شد؟

در 26 ژانویه، Mina و Viable Systems راه‌اندازی OpenMina را اعلام کردند، یک مرورگر که به نودها امکان دسترسی می‌دهد که برای افزایش تمرکززدایی بلاک چین طراحی شده است.

تمرکززدایی همیشه یک ارزش اصلی اکوسیستم مینا بوده است و اینگونه مشارکت در شبکه Mina در سطح نود بسیار در دسترس‌تر می‌شود و تمرکززدایی و در نتیجه امنیت کل اکوسیستم را افزایش می‌دهد.

Mina یک پروتکل بلاک چین است که به دنبال حل یکی از مهم‌ترین مسائلی است که صنعت بلاک چین را آزار می‌دهد، یعنی مقیاس پذیری.

صعود اخیر توکن Mina شاهد افزایش بیش از 100 درصدی قیمت از ابتدای سال بود که آن را به یکی از کوین‌های با عملکرد برتر تبدیل کرد.

با این حال، این پروژه دارای بنیادهای قدرتمندی است که می‌تواند منجر به یک صعود بلندمدت شود. تیم پشتیبان این پروژه دارای پیشینه‌‌ای قوی است و در حال حاضر برای توسعه برنامه‌های کاربردی در دنیای واقعی فعالیت می‌کند.

اگر مینا به توسعه‌های خود ادامه دهد، صعود آن می‌تواند پایدار بماند. با این حال، کریپتو مانند سوار شدن بر یک ترن هوایی همیشه دارای نوسان و سورپرایز است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
منبع
crypto.news
اوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا